System Tags (8.x-1.10) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Homepage
id: Laman beranda

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: Machine name
id: Nama mesin
