System Tags (8.x-1.10) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki
