System Tags (8.x-1.10) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Label
uk: Мітка

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Machine name
uk: Машинна назва
