System Tags (8.x-1.11) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
