System Tags (8.x-1.11) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Homepage
et: Veebileht

en: Label
et: Nimetus

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
