System Tags (8.x-1.11) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Label
fi: Tunnus

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Page not found
fi: Sivua ei löydy

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
