System Tags (8.x-1.11) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Label
kk: Атауы

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ
