System Tags (8.x-1.11) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Label
ne: लेबल

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन
