System Tags (8.x-1.11) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Homepage
pt: Página inicial

en: Label
pt: Rótulo

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Page not found
pt: A página não foi encontrada

en: Machine name
pt: Nome de máquina
