System Tags (8.x-1.12) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Label
hr: Oznaka

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
