System Tags (8.x-1.12) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
