System Tags (8.x-1.12) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Page not found
mr: पान सापडले नाही
