System Tags (8.x-1.12) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Machine name
nl: Systeemnaam
