System Tags (8.x-1.13) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Homepage
hu: Címlap

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Machine name
hu: Programok által használt név
