System Tags (8.x-1.13) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Label
ka: სათაური

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა
