System Tags (8.x-1.13) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Homepage
pt: Página Pessoal

en: Label
pt: Etiqueta

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Page not found
pt: Página não encontrada

en: Machine name
pt: Nome de máquina
