System Tags (8.x-1.15) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Homepage
de: Startseite

en: Label
de: Beschriftung

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: Page not found
de: Die Seite wurde nicht gefunden

en: Machine name
de: Systemname

en: Are you sure you want to delete the System Tag %label?
de: Möchten Sie das System-Tag %label wirklich löschen?
