System Tags (8.x-1.15) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Label
jv: Judul

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
