System Tags (8.x-1.15) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Homepage
te: ముంగిలి పేజీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు
