System Tags (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.
