System Tags (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا
