System Tags (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Label
ku: پێناس

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌
