System Tags (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
