System Tags (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Homepage
ja: ホームページ

en: Label
ja: ラベル

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Page not found
ja: ページが見つかりません

en: Machine name
ja: システム内部名称
