System Tags (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Label
lt: Etiketė

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
