System Tags (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
