System Tags (8.x-1.6) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Page not found
is: Síða ikki funnin

en: Machine name
is: Maskinnavn
