System Tags (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Label
km: ស្លាក

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
