System Tags (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Label
sl: Oznaka

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Machine name
sl: Strojno ime
