System Tags (8.x-1.8) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
