System Tags (8.x-1.8) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Label
nn: Etikett

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
