System Tags (8.x-1.9) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: Machine name
be: Машынная назва
