System Tags (8.x-1.9) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita
