System Tags (8.x-1.9) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Homepage
es: Página principal

en: Label
es: Etiqueta

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Page not found
es: Página no encontrada

en: Machine name
es: Nombre de sistema
