System Tags (8.x-1.9) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: Machine name
eu: Makinaren izena
