System Tags (8.x-1.9) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Label
my: အညွန်း

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ
