System Tags (8.x-1.9) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: Label
ru: Метка

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Page not found
ru: Страница не найдена

en: Machine name
ru: Машинное имя
