System Tags (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Label
tr: Etiket

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: Machine name
tr: Makine adı
