System Tags (8.x-1.15) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: Label
da: Etiket

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: Machine name
da: Internt navn
