Taarikh (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: Su
sl: ned

en: Mo
sl: pon

en: Tu
sl: tor

en: We
sl: sre

en: Th
sl: čet

en: Fr
sl: pet

en: Sa
sl: sob

en: About
sl: O modulu
