Taarikh (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Mon
dz: མིག

en: Tue
dz: ལྷག

en: Wed
dz: ཕུར།

en: Thu
dz: པ།

en: Sat
dz: ཉིམ།

en: Sun
dz: ཟླ།

en: Su
dz: ཟླ།

en: Mo
dz: མིག

en: Tu
dz: ལྷག

en: We
dz: ཕུར།

en: Th
dz: པ།

en: Fr
dz: སྤེན།

en: Sa
dz: ཉི།
