Taarikh (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Date format
eu: Data formatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Mon
eu: Al

en: Tue
eu: Ar

en: Wed
eu: Az

en: Thu
eu: Og

en: Sat
eu: La

en: Sun
eu: Ig

en: Su
eu: Ig

en: Mo
eu: Al

en: Tu
eu: Ar

en: We
eu: Az

en: Th
eu: Og

en: Fr
eu: Or

en: Sa
eu: Lr

en: About
eu: (r)i buruz

en: Format: @display
eu: Formatua: @display
