Taarikh (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Mon
km: ច

en: Tue
km: អ

en: Wed
km: ព

en: Thu
km: ព្រ

en: Sat
km: ស

en: Sun
km: អា

en: Su
km: អា

en: Mo
km: ច

en: Tu
km: អ

en: We
km: ព

en: Th
km: ព្រ

en: Fr
km: សុ

en: Sa
km: ស

en: About
km: អំពី
