Taarikh (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Mon
si: සඳු

en: Tue
si: අග

en: Wed
si: බදා

en: Thu
si: බ්‍රහස්‌

en: Sat
si: සෙන

en: Sun
si: ඉරි
