Taarikh (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Date format
cs: Formát data

en: Fields
cs: Pole

en: Mon
cs: Po

en: Tue
cs: Út

en: Wed
cs: St

en: Thu
cs: Čt

en: Sat
cs: So

en: Sun
cs: Ne

en: Su
cs: Ne

en: Mo
cs: Po

en: Tu
cs: Út

en: We
cs: St

en: Th
cs: Čt

en: Fr
cs: Pá

en: Sa
cs: So

en: About
cs: Popis

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
cs: Datum v poli %field je vyžadováno. Zadejte datum ve formátu  %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
cs: Datum v poli %field je neplatné. Zadejte datum ve formátu %format.

en: Format: @display
cs: Formát: @display
