Taarikh (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Fields
is: Svæði

en: Tue
is: Þri

en: Thu
is: Fim

en: Sat
is: Lau

en: Su
is: sun

en: Mo
is: mán

en: Tu
is: þri

en: We
is: mið

en: Th
is: fim

en: Fr
is: fös

en: Sa
is: lau

en: About
is: Um
