Taarikh (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Mon
sq: Hën

en: Tue
sq: Mar

en: Wed
sq: Mër

en: Thu
sq: Enj

en: Sat
sq: Sht

en: Sun
sq: Dje

en: Su
sq: Dj

en: Mo
sq: Hë

en: Tu
sq: Ma

en: We
sq: Më

en: Th
sq: En

en: Fr
sq: Pr

en: Sa
sq: Sh

en: About
sq: Informacione
