Taarikh (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Fields
et: Väljad

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: Su
et: P

en: Mo
et: E

en: Tu
et: T

en: We
et: K

en: Th
et: N

en: Fr
et: R

en: Sa
et: L

en: About
et: Programmist

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
et: Välja %field kuupäev on kohustuslik. Palun sisesta kuupäev formaadis %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
et: Välja %field kuupäevaformaat ei ole korrektne. Palun kasuta vormingut %format.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
et: Vali kuupäeva kuva formaat. Veendu, et antud formaat vastab vastava välja vajadustele.

en: Format: @display
et: Formaat: @display
