Taarikh (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Fields
fa: میدانها

en: Mon
fa: د.

en: Tue
fa: س.

en: Wed
fa: چ.

en: Thu
fa: پ.

en: Sat
fa: ش.

en: Sun
fa: ی.

en: About
fa: درباره
