Taarikh (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Mon
bn: সোম

en: Tue
bn: মঙ্গল

en: Wed
bn: বুধ

en: Thu
bn: বৃহস্পতি

en: Sat
bn: শনি

en: Sun
bn: রবি

en: Su
bn: রবি

en: Mo
bn: সোম

en: Tu
bn: মঙ্গল

en: We
bn: বুধ

en: Th
bn: বৃহঃ

en: Fr
bn: শুক্র

en: Sa
bn: শনি

en: About
bn: সম্পর্কে
